psychosomatyczne

Zaburzenia psychosomatyczne

W AlterEgo leczymy choroby somatyczne (fizyczne), które powstają wyniku różnych czynników psychologicznych i emocjonalnych. Tzw. zaburzenia psychosomatyczne mogą objawiać się częstymi bólami głowy, problemami z układem pokarmowym czy złym samopoczuciem i występują nawet pomimo dobrych wyników badań lekarskich. Jeżeli zauważacie Państwo u siebie lub swoich dzieci różnego rodzaju dolegliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – pomogą oni znaleźć ich źródło i skutecznie je wyleczyć.

1
osobowości

Czym są zaburzenia osobowości?

osobowości

Czym są zaburzenia osobowości?

Są to zaburzenia, które polegają na pogorszeniu się stanu fizycznego przez czynniki psychologiczne. Innymi słowy, nasza kondycja psychiczna wywiera wpływ na nasze ciało. Jeśli zmagamy się z jakąś dolegliwością, a wyniki badań są w normie, może okazać się, że są to właśnie zaburzenia psychosomatyczne.

Najczęstszymi objawami natury psychosomatycznej są:

Jak zdiagnozować zaburzenia psychosomatyczne?

Zdiagnozowanie zaburzeń psychosomatycznych to nie lada wyzwanie. Aby to zrobić, konieczne jest wykluczenie wszystkich zwykłych chorób, których objawy występują u pacjenta.

Wykluczenie każdej choroby o podłożu somatycznym jest bardzo trudne, ale i czasochłonne. Wymaga ono zasięgnięcia porady u ogromnej ilości specjalistów, jeśli żadne badanie nie wykaże przyczyny naszych dolegliwości wtedy lekarz zasugeruje nam badanie u psychologa.

1
wyróżnia

Co nas wyróżnia?

1

Wykwalifikowany zespół

Nasi specjaliści mają wysokie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie, a także korzystają z najlepszych metod leczenia.

2

Indywidualne podejście

Każdy Pacjent jest dla nas tak samo ważny i dla każdego przygotowujemy w pełni indywidualną terapię dopasowaną do jego problemów i potrzeb.

1

Komfort i bezpieczeństwo

Nowoczesne gabinety, empatyczne podejście do każdego Pacjenta oraz pełne zaangażowanie. Wszystko to sprawia, że warto skorzystać z naszych usług.

zdrowie

O Twoje zdrowie zadbają

ALTEREGO STREFA ZDROWIA

Zapraszamy do kontaktu!

AlterEgo to odpowiedź na Państwa problemy i potrzeby. Jeżeli chcecie zyskać specjalistyczne wsparcie i odmienić swoje życie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo wysłania wiadomości SMS pod numer +48 725 472 752

Lepsze jutro zaczyna się dzisiaj!

GODZINY OTWARCIA:

Pn-Pt: 8:00 – 21:00

Sobota: 9:00 – 14:00