Uzależnienia

Uzależnienia

Uzależnienie to choroba i nie można jej lekceważyć. Niezależnie od tego, czy problemem jest nadmierne spożywanie alkoholu, substancji psychoaktywnych, czy uzależnienie behawioralne (od konkretnych zachowań), pomóc może indywidualnie przeprowadzona terapia. W AlterEgo stworzyliśmy doskonałe warunki dla osób uzależnionych, które są gotowe zmienić swoje życie i pragną powiedzieć „nie” swoim słabościom. Zapraszamy do współpracy również osoby współuzależnione oraz dorosłych dzieci alkoholików (DDA).

1
osobowości

Czym są zaburzenia osobowości?

osobowości

Czym są zaburzenia osobowości?

Jeśli czujemy przymus do wykonywania pewnej czynności lub zażywania konkretnej substancji, możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy od niej uzależnieni. Uzależnienia bardzo źle wpływają na zdrowie psychiczne oraz fizyczne człowieka. Ciężko je poskromić, a sama myśl, że możemy się od nich całkowicie uwolnić, wprowadza nas w niepokój.

Najczęściej występujące uzależnieniami są:

Jak wyleczyć uzależnienie?

Każdy człowiek jest inny, nie ma jednej recepty na wyzwolenie się od nałogu. Rodzaj terapii, którą stosujemy, zależy od samego chorego oraz o stadium uzależnienia, w jakim się znajduje.

Najważniejsze jest to, żeby chory sam przed sobą przyznał, że jest uzależniony. To pierwszy i najważniejszy krok to wolności. Bez posiadania głębokiej chęci do zmiany walka z nałogiem jest niemożliwa.

1
wyróżnia

Co nas wyróżnia?

1

Wykwalifikowany zespół

Nasi specjaliści mają wysokie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie, a także korzystają z najlepszych metod leczenia.

2

Indywidualne podejście

Każdy Pacjent jest dla nas tak samo ważny i dla każdego przygotowujemy w pełni indywidualną terapię dopasowaną do jego problemów i potrzeb.

1

Komfort i bezpieczeństwo

Nowoczesne gabinety, empatyczne podejście do każdego Pacjenta oraz pełne zaangażowanie. Wszystko to sprawia, że warto skorzystać z naszych usług.

zdrowie

O Twoje zdrowie zadbają

ALTEREGO STREFA ZDROWIA

Zapraszamy do kontaktu!

AlterEgo to odpowiedź na Państwa problemy i potrzeby. Jeżeli chcecie zyskać specjalistyczne wsparcie i odmienić swoje życie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo wysłania wiadomości SMS pod numer +48 725 472 752

Lepsze jutro zaczyna się dzisiaj!

GODZINY OTWARCIA:

Pn-Pt: 8:00 – 21:00

Sobota: 9:00 – 14:00