poradni

O naszej poradnii

Strefa Zdrowia Alterego w Wałbrzychu to miejsce, w którym pragniemy otoczyć opieką i wsparciem każdego, kto tego potrzebuje. 

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który powstał z myślą o naszych Pacjentach i ich problemach. Łącząc doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem, wiedzę oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta, jesteśmy w stanie spojrzeć z różnych perspektyw na trudną sytuację życiową i rozwiązać każdy problem.

wyróżnia

Co nas wyróżnia?

1

Wykwalifikowany zespół

Nasi specjaliści mają wysokie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie, a także korzystają z najlepszych metod leczenia.

2

Indywidualne podejście

Każdy Pacjent jest dla nas tak samo ważny i dla każdego przygotowujemy w pełni indywidualną terapię dopasowaną do jego problemów i potrzeb.

1

Komfort i bezpieczeństwo

Nowoczesne gabinety, empatyczne podejście do każdego Pacjenta oraz pełne zaangażowanie. Wszystko to sprawia, że warto skorzystać z naszych usług.

misja

Nasza misja

„By wierzyć w siebie, muszę mieć kogoś, kto we mnie wierzy”.

Dla nas ważny jest każdy Pacjent, dlatego macie Państwo pewność, że w poradni Alterego uzyskacie nie tylko fachową pomoc psychologiczną, ale również zrozumienie oraz poczucie bezpieczeństwa. Naszym celem jest znalezienie przyczyny problemu i wspólna praca z Pacjentem, która pozwoli na jego rozwiązanie.

Holistyczne podejście oraz dobranie odpowiednich oddziaływań przywróci spokój i harmonię w życiu, których tak Państwo potrzebujecie i które są kluczem do poprawy zdrowia i samopoczucia.

1
Nas mówią

Zobacz co o Nas mówią

Zobacz co o Nas mówią

ALTEREGO STREFA ZDROWIA

Zapraszamy do kontaktu!

Alterego to odpowiedź na Państwa problemy i potrzeby.

Jeżeli chcecie zyskać specjalistyczne wsparcie i odmienić swoje życie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo wysłania wiadomości SMS pod numer +48 725 472 752

Lepsze jutro zaczyna się dzisiaj!