1
rozwoju

Wczesne wspomaganie rozwoju

W AlterEgo prowadzimy zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju, które pomogą najmłodszym na wielu płaszczyznach. Są one polecane tym rodzicom, którzy dostrzegli u swoich dzieci różnego rodzaju zaburzenia rozwojowe, jak niepełnosprawność intelektualna, opóźnienia rozwoju mowy, deficyty słuchu i wielu innych. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych specjalistów i są dopasowane indywidualnie do potrzeb konkretnego dziecka, co pozwala na skuteczne wsparcie malucha niezależnie od rodzaju czy skali problemu.

usługi

Oferowane usługi

Nieprawidłowości w sposobie mówienia to problem, z którym mierzy się wiele dzieci. Może wynikać z nieprawidłowej budowy języka, wady zgryzu, upośledzenia słuchu albo opóźnionego rozwoju psychomotorycznego i emocjonalnego. Problem wady wymowy jest jednak możliwy do rozwiązania – wystarczy współpraca z neurologopedą, który rozpozna źródło problemu, a także wybierze indywidualną formę terapii. Specjaliści AlterEgo, dzięki wiedzy i doświadczeniu, zapewniają kompleksową pomoc każdemu dziecku.

Jeżeli zauważyliście, że Wasze dziecko ma problem z prawidłową wymową, zapraszamy do kontaktu.


Rozwój dziecka może być zaburzony zarówno przez czynniki biologiczne, jak i środowiskowe. Rozwiązanie wszelkich problemów, dotyczących np. trudności w czytaniu i pisaniu, skupienia uwagi czy nabywania nowych umiejętności, jest możliwe dzięki pomocy pedagoga. Dokona on diagnozy, a także przeprowadzi indywidualną terapię z dzieckiem, która pozwoli mu wyeliminować wszelkie trudności i ograniczenia. W AlterEgo zapewniamy wszechstronne wsparcie w zakresie rozwoju najmłodszych.

Potrzebujesz pomocy doświadczonego pedagoga dziecięcego? Zapraszamy do kontaktu.


Dla dzieci, które ze względu na niepełnosprawność posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, prowadzimy indywidualne zajęcia rewalidacyjne. Zapewniają one wsparcie psychologiczno-pedagogiczne, które pozwoli dziecku efektywniej funkcjonować w społeczeństwie. Ich cele dobierane są w zależności od potrzeb młodego Pacjenta – mogą rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne, uczyć orientacji przestrzennej, wyrównywać braki edukacyjne i pomagać dzieciom na wielu innych płaszczyznach.

Jeżeli dziecko potrzebuje dodatkowych zajęć, zapraszamy do kontaktu.


zdrowie

O Twoje zdrowie zadbają

terapię

Jak rozpocząć terapię?

1

Umówienie się na wizytę ze specjalistą

Sprawdź ofertę AlterEgo, wybierz rodzaj pomocy, z jakiej chcesz skorzystać i skontaktuj się z nami. Wystarczy jeden telefon lub SMS, by szybko umówić wizytę z odpowiednim lekarzem.

2

Konsultacja i diagnoza

Podczas pierwszej wizyty ze specjalistą przeprowadzany jest dokładny wywiad z Pacjentem, który pozwala na rozpoznanie problemu. Dzięki bezpośredniej rozmowie specjalista jest w stanie postawić indywidualną diagnozę i stworzyć plan leczenia.

3

Pomoc specjalisty

Kolejne wizyty polegają na wspólnej pracy Pacjenta i specjalisty, której celem jest rozwiązanie problemu. W AlterEgo korzystamy z nowoczesnych metod leczenia oraz terapii, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie pomagać każdemu – bez względu na rodzaj i skalę problemów.

wyróżnia

Co nas wyróżnia?

1

Wykwalifikowany zespół

Nasi specjaliści mają wysokie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie, a także korzystają z najlepszych metod leczenia.

2

Indywidualne podejście

Każdy Pacjent jest dla nas tak samo ważny i dla każdego przygotowujemy w pełni indywidualną terapię dopasowaną do jego problemów i potrzeb.

1

Komfort i bezpieczeństwo

Nowoczesne gabinety, empatyczne podejście do każdego Pacjenta oraz pełne zaangażowanie. Wszystko to sprawia, że warto skorzystać z naszych usług.

ALTEREGO STREFA ZDROWIA

Zapraszamy do kontaktu!

AlterEgo to odpowiedź na Państwa problemy i potrzeby. Jeżeli chcecie zyskać specjalistyczne wsparcie i odmienić swoje życie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo wysłania wiadomości SMS pod numer +48 725 472 752

Lepsze jutro zaczyna się dzisiaj!

GODZINY OTWARCIA:

Pn-Pt: 8:00 – 21:00

Sobota: 9:00 – 14:00