1
Diagnoza

Diagnoza

Kluczem do skutecznego wyeliminowania konkretnego problemu jest odpowiednia diagnoza. W AlterEgo przeprowadzana jest w pełni indywidualnie dla każdego Pacjenta i w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie naszych specjalistów. Oferowana jest zarówno osobom dorosłym, jak i najmłodszym – dzięki niej rozpoznamy rodzaj, skalę i przyczynę problemu, a następnie będziemy w stanie stworzyć odpowiednią terapię, która pomoże w jego rozwiązaniu. Oferujemy diagnozę psychologiczną, neurologopedyczną oraz pedagogiczną.

usługi

Oferowane usługi

Diagnoza psychologiczna pozwala na stworzenie dokładnego opisu oraz interpretację funkcjonowania konkretnej osoby. Dzięki niej możliwe jest określenie stanu Pacjenta i trudności, z jakimi się zmaga, oraz wykrycie mechanizmów, jakie leżą u podstawy trudności. To z kolei pozwala obrać odpowiedni kierunek leczenia i stworzyć indywidualną strategię, która pozwoli wyeliminować problem. Diagnozy psychologicznej w AlterEgo dokonują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści.

Jeśli pragniesz odmienić swoje życie na lepsze, zapraszamy na konsultację psychologiczną.

W AlterEgo oferujemy diagnozy neurologopedyczne, które stanowią pierwszy krok do wyleczenia wady albo nieprawidłowego rozwoju wymowy – zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Nasi specjaliści mają wiedzę zarówno z zakresu budowy aparatu mowy i mózgu, jak i neuronalnych podstaw rozwoju oraz zaburzeń mowy. Dzięki temu oraz przeprowadzeniu indywidualnego wywiadu z Pacjentem (lub rodzicem) są w stanie dopasować proces leczenia pod kątem konkretnych problemów i potrzeb.

Masz problem z wymową albo zauważyłeś go u swojego dziecka? 

Jakie są przyczyny niepowodzeń ucznia w szkole? Opanowanie których umiejętności przychodzi dziecku z największym trudem? I w końcu – jakie są mocne strony ucznia oraz jak wydobyć tkwiący w nim potencjał? To tylko niektóre pytania, na które odpowiada diagnoza pedagogiczna przeprowadzana w AlterEgo. Dzięki niej możliwa jest ocena rozwoju psychicznego dziecka, jego stanu emocjonalnego oraz możliwości intelektualnych. Pozwala rozpocząć pracę z uczniem, która pomoże zniwelować lub wyeliminować wszelkie trudności.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak pomóc swojemu dziecku – zapraszamy do kontaktu.


zdrowie

O Twoje zdrowie zadbają

terapię

Jak rozpocząć terapię?

1

Umówienie się na wizytę ze specjalistą

Sprawdź ofertę Alterego, wybierz rodzaj pomocy, z jakiej chcesz skorzystać i skontaktuj się z nami. Wystarczy jeden telefon lub SMS, by szybko umówić wizytę z odpowiednim lekarzem.

2

Konsultacja i diagnoza

Podczas pierwszej wizyty z lekarzem przeprowadzany jest dokładny wywiad z Pacjentem, który pozwala na rozpoznanie problemu. Dzięki bezpośredniej rozmowie specjalista jest w stanie postawić indywidualną diagnozę i stworzyć plan leczenia.

3

Pomoc specjalisty

Kolejne wizyty polegają na wspólnej pracy Pacjenta i specjalisty, której celem jest rozwiązanie problemu. W Alterego korzystamy z nowoczesnych metod leczenia oraz terapii, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie pomagać każdemu – bez względu na rodzaj i skalę problemów.

wyróżnia

Co nas wyróżnia?

1

Wykwalifikowany zespół

Nasi specjaliści mają wysokie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie, a także korzystają z najlepszych metod leczenia.

2

Indywidualne podejście

Każdy Pacjent jest dla nas tak samo ważny i dla każdego przygotowujemy w pełni indywidualną terapię dopasowaną do jego problemów i potrzeb.

1

Komfort i bezpieczeństwo

Nowoczesne gabinety, empatyczne podejście do każdego Pacjenta oraz pełne zaangażowanie. Wszystko to sprawia, że warto skorzystać z naszych usług.

ALTEREGO STREFA ZDROWIA

Zapraszamy do kontaktu!

Alterego to odpowiedź na Państwa problemy i potrzeby. Jeżeli chcecie zyskać specjalistyczne wsparcie i odmienić swoje życie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo wysłania wiadomości SMS pod numer +48 725 472 752

Lepsze jutro zaczyna się dzisiaj!